hakkimizdaPADEM Psikoloji Araştırma Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ruh sağlığı ile ilgili bir çok web platformunun kurucusu, aynı zamanda ruh sağlığı ve özel eğitim alanında gerek Avrupa Birliği gerekse ulusal bazda bir çok projenin öncülüğünü yapan ve uygulama sürecini yöneten, uzman bir ekibin kurumsallaşmış bir projesi olarak 2011 yılında faaliyetlerine başladı. Faaliyetlerine başladığı günden bu güne memnuniyet ve insan odaklı çalışmayı kendine ilke edinen PADEM Psikoloji sunmuş olduğu hizmet kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.

PADEM Psikoloji ruh sağlığı içeriği sunan psikoajans.com ve psikolojimarketi.com web projelerinin çözüm ortağı ve organizasyon danışmanlığını üstlenen bir kurumdur.

PADEM Psikoloji, seçkin ve deneyimli danışmanlık kadrosuyla ruh sağlığı hizmetlerinden yararlanmak isteyen bireylere, ailelere, çiftlere profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlık hizmetleri sunulurken bireylere yaşam sürecinde ihtiyaç duydukları psikolojik desteği ve gerekli rehberliği sağlayarak sağlıklı bir gelişim ve hayat çizgisi oluşturulması amaçlanmaktadır.

PADEM Psikoloji aynı zamanda alanda çalışan ruh sağlığı profesyonellerine, kurumlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermenin yanında, psikoloji profesyonellerine yönelik olarak uzmanlık eğitimleri, süpervizyon uygulamaları organize etmektedir.