Değerli Meslektaşlarımız

Öncelikle herkese sağlıklı günler diliyoruz. Bütün dünyada etkisini gösteren Covid 19 salgını sonrasında yeniden hayatımızın normale dönmesi hepimizin en büyük dileği. Salgın döneminde ara verdiğimiz eğitimlerimize tüm katılımcılarımız için gerekli tedbirleri alarak, güvenli ortamlarda, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak yeniden başlıyoruz.
PADEM Psikoloji olarak önceliklerimizden birisi ruh sağlığı alanında çalışan profesyonellerin mesleki yeterliliklerine katkı sunan nitelikli eğitimlere imza atmaktır. Psikoloji Eğitimleri kapsamında bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda sizlere hak ettiğiniz hizmet kalitesini sunmaya özen gösterdik. PADEM Psikoloji olarak 5000 den fazla meslektaşımızla bu çalışmalarda bir araya geldik. Gösterdiğiniz yoğun ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

2020-2021 sezonunda PADEM Psikoloji ayrıcalığı ile farklı illerde, yeni psikoloji eğitimleri ile yine sizlerle bir araya geleceğiz. Yenilenen eğitim takvimimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak için sitemiz aracılığı ile yada doğrudan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yeni eğitim sezonda gerçekleştirilecek olan eğitimlerimize ait çalışma takvimini sizlerden gelen talepler doğrultusunda düzenlemeye devam etmekteyiz.  Eğitim tarihleri ve konu başlıkları kesinleşen eğitimlerimizi sayfamızdan takip edebilirsiniz.  Psikoloji Eğitimleri için erken kayıt ve fiyat avantajlarından yararlanma fırsatını kaçırmayın.

EĞİTİM PROGRAMI

2020-2021  

Eğitimlerimiz hakkında bilgilendirme amaçlı mail veya sms almak için

EĞİTİM MAİL BİLGİLENDİRME Grubuna Kayıt yaptırabilirsiniz…